FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum FORUM KIBICÓW KS PANKI Strona Główna » Archiwum tematów

MythicalMen

Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 125 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Nie 22:24, 30 Kwi 2006 Back to top

No dziś było kiepsko 3:0 z Maratonem ( hehehehe tak jak my) dziwie się. Czyżby jakaś załamka po meczy z nami??

mikrus7

Posty: 60 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Nie 23:07, 30 Kwi 2006 Back to top

golce przegraly z nami 2:0 a teraz z walenczowem to bardzo dobrze dla nas odrabiamy powolutku... ciekawy mecz moze byc w środe z waleńczowem!po pierwsze rewanz, po drugie widze ze nieźle sobie poczynaja skoro z golcami 3:0 wygrali bedzie zaciety mecz...oby sie skończył dal nas tak pomyslnie jak ten z golcami:]

KIKO

Dołączył: 28 Lis 2005
Posty: 50 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: OSiR III Kłobuck

PostWysłany: Pon 9:30, 01 Maj 2006 Back to top

My tez się nakręcamy na ten mecz!!! Dla nas spotkania derbowe są najważniejsze!!! Myślę że nasze drużyny stworzą niezłe widowisko!!!

A co do Golców to pragnę zaznaczyć że przez ok. 20 minut graliśmy w ,,10" po czerwonej kartce dla jednego z naszych zawodników. Golce zagrały dobrze, ale to my strzelaliśmy bramki i wygraliśmy!!!

PostWysłany: Pon 16:38, 01 Maj 2006 Back to top

Jedyną drużyną która grała w tym meczu to były Golce. A w "10" to graliście najwyżej 10 minut bo facet z Golcy też dostał czerwą kartkę.
KIKO

PostWysłany: Wto 17:37, 02 Maj 2006 Back to top

Anonymous napisał:

Paweł Kudła z drużyny KS Panki był na tym meczu więc wie jak wyglądało to spotkanie. Było minęło... ten mecz to już historia.Piłkarze Maratonu teraz się koncentruja na kolejnym przeciwniku!!!

POZDRAWIAM !!!

MythicalMen

PostWysłany: Czw 14:04, 04 Maj 2006 Back to top

Dobrze że wygraliście bo się zbliżyliśmy do golców. Chociaż narazie tego nie widać bo są jeszcze przed meczem z Rakowem a my już po.

KIKO

PostWysłany: Pią 14:15, 05 Maj 2006 Back to top

My nie gramy dla innych drużyn tylko dla siebie, więc wygrana z Golcami nie była czymś czym byliśmy zobowiązani z inną drużyną (i nie mam tu na myśli drużyny KS Panki, tylko Cykarzew lub Lubojna). A jeżeli Wam w jakims stopniu pomogliśmy to jest nam miło...

Pozdrawiam!!!

Gringo

Posty: 66 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Panki

PostWysłany: Pią 22:04, 05 Maj 2006 Back to top

Golce już przescigniete, a co do meczu z Maratonem, to powiem ze ciekawie było, a Mario brama pozeja